po-so: 8:00 - 18:00 |

3 tipy na dobrůtky na míru

28. únor 2021
179
Na míru Velkoobchod Pro firmy

Chcete originálním dárkem potěšit svoji rodinu, spolupracovníky či obchodní partnery? Nebo snad hledáte nový unikátní sortiment do vašeho obchodu? Pak vyzkoušejte džemy a sirupy na míru. Jak mohou tyto dobrůtky a jejich specifika vypadat? 

1. Vaše etiketa, vaše sklenička 

Zaujala vás nějaká z našich dobrůtek, ale chtěli byste na ní jinou etiketu nebo ji dát do skleničky s odlišným tvarem? Žádný problém. Etiketu rádi vytvoříme podle vašich představ. Případně budeme rádi, když dodáte svoji vlastní grafiku. Samozřejmě se nebráníme ani scénáři, kdy vám džemy či sirupy dovezeme a etiketování již bude čistě ve vaší režii. V případě skleniček jsme ovšem limitováni nabídkou našich dodavatelů: Sklenice Sedláček a Bricol. V případě, že se vám naše standardní sklo příliš nezamlouvá, můžete si vybrat jiné ze sortimentu těchto společností.  
 

 

2. Vaše receptura - váš džem či sirup

Máte nápad nebo přímo recept na skvělou marmošku či sirup, kterou byste rádi získali ve větším množstvím, ale sami se do vaření nemůžete pustit? Rádi vám pomůžeme i v tomto případě. Na začátku celý recept společně vyladíme, aby dobrůtka chutnala opravdu podle vašich představ. Následně vybereme skleničky a etiketu. Takovéto marmošky a sirupy nejčastěji volí firmy zaměřené na produkci regionálních potravin. Výsledné džemy a sirupy pak přímo tyto potraviny obsahují nebo se k nim úzce vztahují. 
 

 

3. Váš nápad - vaše balení 

Kromě dárkových balení prezentovaných v příslušné sekci webu pro vás rádi vytvoříme i dárková balení na míru. Můžete tak zkombinovat několik dobrůtek do jednoho dárku. Případně k nim připojit vychytávky a produkty ze sekce Buď Kresa. Pokud byste chtěli spojit marmelády a sirupy s moravským vínem či dalšími pochutinami, pak ve spolupráci s našimi partnery najdeme optimální řešení. 
 
Vždy záleží na vás, jakou z variant či jejich kombinací si zvolíte. Naším cílem je především potěšit vás a obdarovanou osobu. 


Zůstaňte s námi ve spojení

Odebírejte emaily obsahující novinky i naše speciální nabídky.