po-so: 8:00 - 18:00 |

Co byste měli vědět, než objednáte dobrůtky na míru

28. únor 2021
162
Na míru Velkoobchod Pro firmy

Díky džemu či sirupu na míru můžete překvapit své přátele, rodinu, kolegy nebo obchodní partnery. Na co si ovšem dát při objednání dobrůtek na míru pozor? 

Množství dobrůtek

Na začátku si spočítejte kolika lidem chcete dobrůtkami udělat radost. Pokud si přejete, abychom pro vaši organizaci vytvořili “privátní značku”, věnujte pozornost odhadu, kolik dobrůtek dovedete ročně prodat. Některých marmelád a sirupů děláme obvykle omezené množství, pokud si je však rezervujete předem, vyrobíme je pro vás přednostně a v požadovaném objemu.  


Čas dodání 

Čím dříve si dobrůtky na míru objednáte, tím samozřejmě učiníte lépe. Každý rok v červnu startuje naše sezona. Začínáme vždy se sběrem bezu a končíme na podzim po uvaření hroznových marmošek. Během sezony alokujeme většinu kapacit na vaření. Po sezoně bohužel není možné uvařit větší množství nějaké marmelády, již pro ni nedisponujeme potřebným množstvím surovin. Proto je ideální domluvit se na větším odběru džemů či sirupů ještě před sezonou. Nejlépe hned v okamžiku, kdy vás myšlenka na vytvoření dobrůtek na míru napadne.


Co všechno bude “na míru” 

Vlastní etiketa, speciální sklenička nebo originální recept. A nebo všechno dohromady? V rámci výroby marmelád či sirupů podle vašich představ vám rádi vyjdeme ve všech požadavcích vstříc. Přípravnou část lze výrazně zkrátit, pokud máte vše dobře promyšlené dopředu. Pokud tápete, samozřejmě nevadí a rádi vás celým procesem postupně provedeme, jen je nutné počítat s tím, že přípravná část zahrnující návrhy, konzultace, ochutnávky apod. Může zabrat více času než samotná výroba.


Už nyní se tak můžete rozmýšlet, jakým originálním džemem, sirupem nebo dárkovým balením obdarovat své blízké nebo jak by měly vypadat a chutnat dobrůtky pro vaši organizaci. Budeme rádi, když se nám se svými nápady co nejdříve ozvete. 
 


Zůstaňte s námi ve spojení

Odebírejte emaily obsahující novinky i naše speciální nabídky.