po-so: 8:00 - 18:00 |

Buď Kresa

Žádný strach, není to žádost o ruku ani vaši adopci!

Dáváme vám možnost skrze značku Kresa ukázat, že sdílíte hodnoty a myšlenky, na kterých jsou postavené naše životy, práce i všechny výrobky.

Pokud vás unikátní funkční a značkové předměty z nabídky zaujaly, objednávat můžete přímo zde. Přejete-li si jakékoliv úpravy, zakázkové změny nebo větší množství, neváhejte využít kontaktního mailu info@kresa.cz.

Prohlédnout módu Kresa

Srdce

Láska k přírodě

Výrobci propagačních produktů nesoucích značku Kresa stejně jako my samotní a naši dodavatelé surovin pro džemy a sirupy postupují šetrně k životnímu prostředí a dbají na obnovitelnost přírodních zdrojů. Chceme si s přírodou vzájemně pomáhat a vytvořit takové všestranně výhodné přátelství. Některé produkty jako například látková taška vás navíc dovedou zbavit závislosti na igelitu a jiných jednorázových a především škodlivých řešeních.

Ovoce

Kvalita práce a vytrvalost

Tahle kombinace vždy plodí ovoce. Současně jsou to vlastnosti, které oceníte i u triček, polokošilí, látkových tašek a dalších produktů. Dovedou tak nabídnout komfort, příjemné látky i odolnost zajišťující, že to, co jste si oblíbili, vám dlouho vydrží.

Nejlepší

Aktivní přístup

Sortiment není omezen na produkty spojené s jídlem, ačkoliv nákupní tašku a tričko jste si oblíbili asi nejvíce. Nabízíme i volnočasové a sportovní oblečení svými motivy lehce poodhalující vaši marmoškovou libůstku.

Zůstaňte s námi ve spojení

Odebírejte emaily obsahující novinky i naše speciální nabídky.