po-so: 8:00 - 18:00 |

O nás

Kresa – příběh rodiny, která ručí za všechny výrobky svým jménem

V době, kdy se vše zrychluje, přesouvá do obřích výrobních podniků a u zakoupených ingrediencí je kvalita mnohdy upozaďována, padlo v naší rodině rozhodnutí vydat se přesně opačným směrem a vyrábět podomácku pomocí tradiční receptury a nových kombinací chutí marmelády, džemy a sirupy z vlastních vypěstovaných plodin.

Ty byly později doplněny surovinami od pečlivě prověřených zejména regionálních dodavatelů šetrných k přírodě - prvotní úspěchy na farmářských trzích totiž následovala obliba většího množství lidí a na zahrádce vypěstované plodiny tak přestaly stačit.

Máte-li nápad, podnět nebo přání, určitě nám neváhejte napsat. Rádi se vám ozveme.

Morava

Odkryjte s námi tajemství výjimečných chutí

Pod uzávěrem všech našich marmelád, džemů i sirupů vás čekají nezaměnitelné kombinace chutí i vůní. Lidé nám nejčastěji říkají, že první ochutnání v nich vyvolalo pocit štěstí spojený se vzpomínkami na dávné mlsání v babiččině kuchyni a zvědavost, jaká ingredience stojí za jedinečným příjemným zabarvením výsledné chuti.

Srdce

Sklenice plné zážitků

Zážitková gastronomie je fenoménem dneška. Potěšit někoho dobrým obědem či společnou večeří je několikrát v roce plánem většiny z nás. A my jsme se rozhodli, že vám prostřednictvím našich marmelád, džemů a sirupů umožníme proměnit v gastrozážitek i snídani, která je právem označována za nejdůležitější jídlo dne, svačinu nebo jakékoliv jiné jídlo.

Ovoce

Složení: poctivost, láska a odvaha zkoušet nové

Tradiční způsoby vaření, kvalitní ovoce, bylinky, koření, alkohol i další přísady – to je jen pár dílků mozaiky důvodů jedinečnosti našich džemů. Klíčová je pro nás láska k výrobkům, lidem i přírodě. Jiné než přírodní látky v našich výrobcích neobjevíte - žádná zbytečná chemie. Stejný přístup k přírodě musí mít i všichni naši dodavatelé surovin.

Nejlepší

Nezaměnitelný originál

Naše produkty si s jinými jen tak nespletete. Jsme pyšní na to, že věrnost je charakteristická pro většinu našich příznivců. Dejte marmeládám, džemům či sirupům se značkou Kresa šanci i vy a nechte přeskočit onu pomyslnou jiskru. Pevně věříme, že existuje něco jako vztah na celý život a ještě pevněji, že si jej spolu vybudujeme.

Zůstaňte s námi ve spojení

Odebírejte emaily obsahující novinky i naše speciální nabídky.